RYPTSJERK – Twee voertuigen zijn vrijdagavond met elkaar in botsing gekomen op de kruising N355 met de N361 bij Ryptsjerk.
Omstreeks half zeven werden de hulpdiensten opgeroepen voor het ongeval op het kruispunt bij de E-10, meerdere politie-eenheden en twee ambulances kwamen ter plaatse. Twee voertuigen waren in botsing gekomen 1 daarvan werd in de zijkant geraakt en kwam in de berm tot stilstand hierbij werd ook een verkeerslichtpaal uit de grond gereden. De slachtoffers van de twee auto’s zijn nagekeken op verwondingen in de ambulances.
De politie regelde tijdens de afhandeling het verkeer, dit zorgde korte tijd voor drukte op en nabij het kruispunt. Een berger is ter plaatse gekomen om de twee voertuigen te bergen. Het is vooralsnog niet bekend of er mensen naar het ziekenhuis zijn gebracht. Omstreekshalf acht was de weg weer vrij.