Twee personen aangehouden na aantreffen vermeend Drugslab in Feanwâlden

FEANWÂLDEN – Aan de Suvelstrjitte is vanochtend vermoedelijk een drugslab aangetroffen. Enkele personen waren in het pand aanwezig. Één van hen sloeg op de vlucht, maar kon later alsnog worden aangehouden. Twee personen zitten vast en worden verhoord. De politie doet onderzoek naar het lab en of deze nog in werking was.

De politie was vanochtend/vanmiddag omstreeks twaalf uur aanwezig bij een pand aan de Suvelstrjitte in Feanwâlden toen er een vermeend drugslab werd ontdekt. Daarop is een 42-jarige man uit Groningen aanhouden. Een andere verdachte nam de benen en vluchtte het pand uit. Met behulp van onder meer de politiehond en helikopter is naar de man gezocht. De politie kon de een 45-jarige man uit Hoensbroek even later alsnog aanhouden.

Beide verdachten zitten vast en zullen worden verhoord over hun betrokkenheid. De politie doet verder ter plaatse onderzoek naar het lab. Daarbij wordt gekeken naar of het lab nog in werking was.

Hendrik Dijkstra