LEEUWARDEN – Bij een forse botsing tussen drie voertuigen op de N31 Waldwei, zijn vrijdagmiddag twee personen gewond geraakt.
Iets na vijf uur ging het vlak voor de werkzaamheden mis. Bij het viaduct Hemriksein botsten drie voertuigen achterop elkaar. Eén van de auto’s kwam gedraaid met de neus tegen het verkeer in tot stilstand tegen de vangrail.
Twee ambulances, politie en Rijkswaterstaat kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen en om voor een veilige situatie te zorgen. Twee personen zijn door ambulancepersoneel behandeld en vervolgens naar het ziekenhuis gebracht.
Tijdens de hulpverlening en afhandeling van het ongeval was de linker rijstrook afgesloten. Dit zorgde voor file op de toerit en de Waldwei vanuit Drachten.
Een Berger heeft de zwaar beschadigde voertuigen geborgen.