Ongevallen door gladheid op N356 en N31

DAMWALD – Een automobilist is donderdagmorgen met zijn auto in de slip geraakt en over de kop geslagen op Centrale As – N356 ter hoogte van Damwald. Het ongeval gebeurde rond tien over acht waarna politie, brandweer en ambulance met spoed ter plaatse werden gestuurd.

Ter plaatse aangekomen lag de personenauto op de kop nabij de tunnelbak. Het slachtoffer is opgevangen door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. De politie en de provincie Fryslan sloten 1 rijstrook af om het ongeval af te handelen.

LEEUWARDEN – Op de N31 richting Drachten raakte een automobilist in de slip en botste de personenauto vervolgens tegen de vangrail, hulpdiensten sloten een rijstrook af wat zorgde voor een flinke file in de richting van Drachten. Er zou niemand gewond zijn geraakt bij het ongeval.

Het was donderdagochtend door sneeuw en hagelbuien op sommige plekken glad geworden de hulpdiensten hadden het dan ook druk met verschillende ongevallen.

 

Hendrik Dijkstra