Mistalarm in sportschool na inbraak in Leeuwarden

LEEUWARDEN – Een sportschool aan de Mr. P.J. Troelstraweg is in de nacht van donderdag op vrijdag vol rook komen te staan na een inbraak.

De politie ontving rond half één in de nacht de melding van een inbraak bij de sportschool en ging ter plaatse. De politie trof een sportschool vol rook aan. Doordat het alarm was afgegaan, was het mistalarm in werking getreden, waardoor de hele zaak zich had gevuld met rook. De brandweerlieden van Post Noord zijn ter plaatse gekomen om met een ventilator de rook uit het pand te verdrijven.

De verdachte werd niet meer in het pand aangetroffen. Wel waren er goede camerabeelden beschikbaar en kort daarna zagen agenten de verdachte lopen op de Bredyk in Stiens. De verdachte, een 34-jarige inwoner uit de gemeente Westerwolde werd aangehouden en ingesloten. De politie heeft de zaak in onderzoek.

Foto’s: DitisFryslân

 

Redactie