Gewonde bij schietpartij in centrum Leeuwarden

LEEUWARDEN – Bij een schietpartij in het centrum is dinsdagavond een persoon zwaargewond geraakt.

De schietpartij deed zich even na acht uur voor, vermoedelijk op het Herenwaltje. In eerste instantie was er veel onduidelijkheid bij de hulpdiensten over de exacte locatie. Een gewond slachtoffer wist te ontkomen en zocht hulp in de Spar supermarkt aan de Wirdumerdijk.

Twee ambulances kwamen met spoed ter plaatse ter hulpverlening aan het slachtoffer. Ook het Mobiel Medisch Team werd per helikopter naar Leeuwarden gestuurd. Het slachtoffer is met spoed naar het FMC vervoerd, waar ook de helikopter landde.

Op Herenwaltje is de omgeving afgezet met linten en doet de politie onderzoek. Ook de Wirdumerdijk is ter hoogte van de Spar afgezet met lint. Er wordt sporenonderzoek gedaan en gepraat met getuigen. Op dit moment is er nog geen verdacht aangehouden voor de schietpartij.

Later meer!