GROU – In de nacht van zaterdag op zondag vond aan de Miniawier een beroving plaats bij een woning. De politie is op zoek naar getuigen.
De melding van een overval kwam rond twee uur in de nacht binnen bij de meldkamer. Een politiewagen ging ter plaatse bij de woning om een verklaring op te nemen van de bewoners.
De politie is op zoek naar mensen die meer informatie hebben over een beroving, mogelijk met geweld, die plaatsvond aan de Miniawier in Grou. Het incident vond plaats rond 02:00 uur in de nacht van zondag 23 maart.
Heb je meer informatie over deze beroving of heb je iemand hier over horen praten? Heb je mogelijk camerabeelden waarop iets verdachts te zien rondom de tijd van het incident? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844. Als je dit liever anoniem doet, bel dan Meld Misdaad Anoniem via 0800-7000.