TERWISPEL – Een verkeersongeval met vier auto’s heeft donderdagmiddag voor een flinke verkeersopstopping gezorgd op de A7 richting Heerenveen.
Rond 17.35 uur botsten de voertuigen net voor de afrit Terwispel op elkaar. Politie en ambulance kwamen met spoed ter plaatse. Ambulancepersoneel heeft de inzittenden van de betrokken auto’s gecontroleerd, maar voor zover bekend raakte niemand gewond.
De linker rijstrook is volledig afgesloten. Het verkeer wordt over de rechter rijstrook en de vluchtstrook langs het incident geleid, wat leid tot een kilometerslange file vanaf Drachten richting Heerenveen. De oorzaak van het ongeval is onbekend. Een berger is ter plaatse gekomen om de beschadigde voertuigen te bergen.