DRACHTEN – Een felle uitslaande brand heeft woensdagavond een schuur en scooter verwoest aan De Velde.
De brand werd rond tien over elf ontdekt en was bij aankomst van de brandweer al uitslaand. De brand woedde in een schuur in de achtertuin van de woning en is mogelijk ontstaan door een scooter die erin stond.
Brandweer en politie kwamen met spoed ter plaatse om de brand te bestrijden. Er werd opgeschaald naar middelbrand om een tweede tankautospuit uit Beetsterzwaag ter plaatse te laten komen. De Drachtster brandweer had het vuur echter al snel onder controle, de tweede wagen was daarom niet nodig.
De schuur en de scooter zijn door de felle brand verloren gegaan. Stichting Salvage is opgeroepen om de bewoners te ondersteunen bij de afhandeling van de schade.