MENAAM – Op de Mieddyk is dinsdagavond een automobilist om het leven gekomen, nadat hij van de weg raakte met zijn auto en in een sloot belandde.
Diverse hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen aan het slachtoffer. De brandweer werd ingezet om het slachtoffer te bevrijden. Ondanks de snelle inzet van de hulpdiensten mocht de hulp niet meer baten, het slachtoffer overleed ter plaatse. Een traumaheli die onderweg was, werd aanvliegend geannuleerd.
De auto botste tegen een betonnen duiker/wand aan en kwam vervolgens in een sloot tot stilstand. Hoe het ongeval kon gebeuren, is niet bekend. De verkeersongevallenanalyse van de politie doet onderzoek naar de toedracht. De Mieddyk is vanwege het onderzoek afgesloten.