DOKKUM – In de nacht van zaterdag op zondag rond twee uur zijn de hulpdiensten met spoed uitgerukt voor een eenzijdig ongeval op de Kobbe.
De bestuurder van een Renault verloor in de 30-kilometerzone vermoedelijk door een te hoge snelheid en een glad wegdek de macht over het stuur. In een lichte knik in de weg schoof het voertuig door en botste tegen een lantaarnpaal, waarna de auto op de zijkant midden op de rijbaan tot stilstand kwam. De lantaarnpaal raakte door de aanrijding volledig vernield.
Politie en ambulance kwamen met spoed ter plaatse om hulp te verlenen aan het slachtoffer. De brandweer werd opgeroepen om het voertuig na te kijken en heeft de auto gestabiliseerd. Met behulp van spreid gereedschap is de Renault weer op zijn wielen gezet.
Het slachtoffer is ter plaatse behandeld in de ambulance, vervoer naar het ziekenhuis bleek niet nodig. Een berger heeft het beschadigde voertuig afgesleept.