Aanhouding na schieten met vuurwapen in de lucht in Opeinde

OPEINDE – Vrijdagavond is een 45 jarige man aangehouden na een melding dat er met een vuurwapen in de lucht was geschoten vanaf een scooter aan de Healwei. Ook werd er een vuurwapen in beslag genomen.

De politie ontving op vrijdag 10 oktober rond 21:00 uur een melding dat een persoon op een scooter aan de Healwei in Opeinde in de lucht zou hebben geschoten. Niemand raakte gewond. Gelijk gingen de politie met meerdere eenheden ter plaatse. Daarnaast werd de Dienst Speciale Interventies (DSI) ingeschakeld om te ondersteunen bij de aanhouding.

Bij een woning aan de Oerdwars kon een verdachte worden aangehouden op verdenking van verboden vuurwapenbezit. Dit gaat om een 45-jarige man uit Opeinde. Hij zit vast en wordt verhoord. naast het vuurwapen werd ook een alarmpistool in beslag genomen.

Foto Archief

Redactie